Föremål som liknar armband Halsband
4276 Armband
Såld: 1.500 kr
Såldes den 4 mars 2024
3067 Armband
+ halsband, 3 delar, silver. Längd: 20-38, vikt: 81g
Såld: 700 kr
Såldes den 18 september 2023
6119 Armband
halsband med mera, bland annat silver. Längd: 4-86 cm
Såld: 1.500 kr
Såldes den 30 januari 2023
8011 Armband
Såld: 500 kr
Såldes den 15 juni 2020
5200 Armband
Såld: 400 kr
Såldes den 20 maj 2019
3192 Armband
Såld: 400 kr
Såldes den 3 december 2018
2127 Armband
+ 2 st halsband, silver, Finland, (ett ostämplat)
Såld: 700 kr
Såldes den 14 maj 2018
8693 Armband
+ halsband, Ametister, 1950-tal
Såld: 500 kr
Såldes den 27 februari 2017
8667 Armband
silver, Laponia + halsband, silver
Såld: 1.600 kr
Såldes den 8 december 2014